August 5th, 2015

Ondertussen is hij alweer volop in training, maar vorig seizoen moest Groede “Boem Boem Deij” 5 maanden missen. In die 5 maanden is Ruben samen met de Sjaal vertrokken voor zijn stage naar het land dat bekend staat om zijn samba-voetbal en de ronde vrouwelijke billen. Ruben en de Sjaal trokken in bij een gast gezin en gingen naast de studie ook vele bijzondere plekken bezoeken. Zo namen zij een kijkje bij Christus Redentor (het grote Christusbeeld), lagen ze te bakken aan de Copacabana en bezochten ze zelfs de voetbaltopper in Brazilie; Flamengo – Fluminese.

Onderstaande foto is gemaakt vooraf aan die grote derby, die werd gespeeld in het Maracana stadion. Dit stadion stond centraal tijdens de finale op het WK 2014 en is de thuisbasis van vier grote clubs in Brazilie; Flamengo, Fluminense, Vasco da Gama, en Botafogo.

Benieuwd waar de Sjaal nog meer geweest is, klik hier.

Waar is de Sjaal