August 18th, 2014

Groede B1 speler, Rens Risseeuw en Groede B1 trainer Minze Zwerver, wonnen met de West-Zeeuws-Vlaamse jeugdselectie het Plus Lohman International Youth Tournament in IJzendijke. Het debuterende toernooi voor voetballers van 14 jaar, wist de volgende deelnemers naar IJzendijke te halen;

- Tottenham Hotspur, Engeland
- QPR, Engeland
- Besiktas, Turkije
- Haladas , Hongarije
- Zulte Waregem, België
- NAC Breda
- Willem II
- West-Zeeuws-Vlaamse jeugdselectie

Rens werd geselecteerd voor de West-Zeeuws-Vlaamse jeugdselectie, die bestond uit talentvolle voetballers uit de regio. Deze selectie stond onder leiding van onder meer Minze Zwerver, die ook actief is als trainer van Groede B1. Zaterdag 16 augustus wisten Rens en Minze met hun teamgenoten de eerste plaats te behalen in de poule. Een dag later werden de finales gespeeld. Tottenham Hotspur werd in de halve finale met 2 – 1 verslagen, waardoor Besiktas de laatste horde werd richting de beker. De Turkse ploeg werd in de finale met 1 – 0 opzij gezet, waardoor de toernooi winst een feit was. Een hele mooie ervaring voor Rens en Minze, die ervoor zorgde dat de toernooiwinst een Groese tint kreeg. Op de vraag of er binnenkort voor Rens Risseeuw een mooie transfer naar de Spurs of Besiktas in het verschiet ligt laat hij weten; “nee hoor ik bluuf lekker bie de Groe voetballen!”