February 19th, 2018

 

Zaterdag 24 Maart 2018 is het weer zover! De jaarlijks terugkerende voetbalquiz zal weer worden gehouden in kantine “Even Samen”. De meest uiteenlopende voetbalvragen zullen op deze avond gesteld worden, zodat uiteindelijk de grootste voetbalkenners met de hoofdprijs naar huis zullen gaan.

 

Wie is de recordinternational van “Ons Oranje”? Hoe heet het sportpark van de VV Terneuzen? Wie gaf de voorzet op Marco van Basten in de finale van het EK 1988? Zomaar enkele vragen die gesteld zouden kunnen worden op deze avond. De deuren van de kantine zullen omstreeks 19.00 opengaan waarna we om 19.30 zullen aanvangen met de quiz.

 

Koppels kunnen zich nu al opgeven bij Arno van den Hemel (arnovdhemel@hotmail.com) of Ruben Deij (ruben.deij@gmail.com), maar dit kan ook nog op de avond zelf tot 5 minuten voor aanvang.

 

Kortom een leuke en gezellige avond waarbij de hersenen flink aan de bak zullen moeten tijdens deze voetbalquiz!

VoetbalQuiz