September 23rd, 2016

 

 

 

 

Twee weken geleden mocht de Sjaal mee met Sven & Kimberley richting het verre bali. Bali is een provincie van het land Indonesie en is een klein eiland met ongeveer 3 miljoen inwoners. Op dit eiland ontmoette de Sjaal een lokaal voetbal ploegje. Uitzinnig van vreugde was het ploegje dat ze met de Sjaal op de foto mochten, zoals hier onder te zien is. Trainingsbeest Sven Wisse wilde natuurlijk ook graag een balletje mee trappen met de jonge talenten, en heeft naar eigen zeggen met vijf panna’s, drie akka’s en zeven panneka’s veel indruk gemaakt op de jonge gasten.

Daarnaast hebben Sven & Kimberley ook genoten van de prachtige omgeving die Bali te bieden heeft, wat natuurlijk op de gevoelige plaat vastgelegd moest worden.

img-20160921-wa0003

img-20160921-wa0004