August 24th, 2016

Vanaf dit seizoen heeft de KNVB nieuwe namen ingevoerd voor alle jeugd-teams. In plaats van B-junioren of F-pupillen gebruikt de KNVB nu JO17 en JO9, dit staat dus voor “Jeugd Onder 17″ en “Jeugd Onder 9″. Daarachter zal er ook nog een nummer komen om aan te geven welk team het is, de oude B1 wordt nu JO17-1 en de oude F1 zal worden JO9-2. De KNVB heeft dit geintroduceerd, omdat dit een internationale standaard is die gehanteerd wordt.

Zoals al eerder gecommuniceerd gaat Groede intensief samenwerken met v.v. Cadzand op het gebied van jeugd. Alle jeugdteams van Groede zijn combinatie teams met Cadzand. In totaal zijn er 9 jeugd-teams op de been gebracht, een heel mooi aantal waarvoor complimenten aan bestuursleden van Groede en Cadzand om dit mogelijk te maken. Officieel is de naam van jeugdteams ST Cadzand/Groede of  ST Groede/Cadzand, zo heb je de ST Groede/Cadzand JO13-1 en de ST Cadzand/Groede JO13-2. Puur voor het gemakt zal alles op de site weergegeven worden als Groede-teams, zonder Cadzand daarbij te kort te doen.

De nieuwe namen voor de jeugdteams van Groede zien er dus als volgt uit;

Oude Naam Nieuwe Naam
Groede A1 Groede JO19-1
Groede B1 Groede JO17-1
Groede C1 Groede JO15-1
Groede D1 Groede JO13-1
Groede D2 Groede JO13-2
Groede E1 Groede JO11-1
Groede E2 Groede JO11-2
Groede F1 Groede JO9-1
Groede F2 Groede JO9-2