November 23rd, 2015

Waar de website van een vijfdeklasser het begeeft aan de vooravond van een prachtige voetbalwedstrijd, blijft de website van een hoofdklasser gewoon in de lucht. Wellicht is hier dan het voordeel van een afdeling “communicatie” binnen een voetbalvereniging goed merkbaar…

En omdat die website van ASWH wel gewoon overeind bleef, was daar op zondagochtend een prachtig verslag van de wedstrijd te lezen. In een erg leuk geschreven verslag, waren er de lovende woorden voor Groede en zijn organisatie die dag. Waarbij we de statement “ASWH heeft er een bevriende vereniging bij, zo veel is wel duidelijk” alleen maar kunnen beamen.

Kijk dan ook zeker even op de volgende link voor het verslag:

http://www.aswh.nl/nieuws/nieuwsberichten/2015/11/aswh-verder-in-beker-na-fantastische-dag-in-groede/#sthash.F7fydAuk.dpuf

Ook is er een weekend overzicht van alle ploegen van ASWH, waarbij ook de wedstrijd op Groese bodem vermeldt wordt. Dit verslag kan je hier vinden:

http://www.aswh.nl/nieuws/nieuwsberichten/2015/11/de-wedstrijden-vv-groede-maakt-van-bekerwedstrijd-een-groot-feest/