July 21st, 2015

Deze week zal de kantine van v.v. Groede voor andere doeleinde fungeren dan voetbal. Dinsdag 21 juli is de kantine de inschrijvingsplaats voor de Rabobank Zomerloop georganiseerd door A.V. de Wielinge. Iedereen kan zich hiervoor aanmelden die wat aan zijn conditie wil werken, ofwel een ideale voorbereiding op het aankomende nieuwe voetbal seizoen. Inschrijven kan al vanaf 18.30 uur in de kantine, om 19.00 uur zal de jeugd lopen met afstanden van 750 meter en 1500 meter. Om 19.50 uur is het de beurt aan de ouderen, waar de afstanden 3,3 – 6,6 of 9,9 kilometer gelopen kunnen worden.

Aanstaande donderdag zal de kantine dienst doen als stopplaats voor de 55+ fietsroute. Deze fietsroute loopt rondom Groede, waarbij de fietsers een tussenstop kunnen maken bij het voetbalveld. Daar zal een grote groep vrijwilligers klaar staan die wafels zullen bakken en koffie zullen schenken. Vorige week waren er 1500 deelnemers voor deze toertocht, die verspreid over de dag hun pauze kunnen nemen aan de kantine. We hopen op goed weer en natuurlijk een goede wafelverkoop.