July 1st, 2015

Groede 1 heeft zich voor het nieuwe seizoen versterkt met vier spelers, waarvan drie oude bekende. Bart van den Hemel zal terug keren op het oude nest, na zijn uitstap naar Aardenburg, Terneuzen en Breskens. Daarnaast zullen Ilyas Yavuz en Ibrahim Ucar ook weer in het Groede blauw te bewonderen zijn dit seizoen. Edwin Brand is het enige nieuwe gezicht dat te zien zal zijn op de Groese velden, hij komt over van Breskens 1. Volgend seizoen zal trainer Andre de Nooijer overigens ook weer kunnen beschikken over de uit Brazilie terug gekeerde Ruben Boem Boem Deij.

Groede 1 zal wel afscheid moeten nemen van Yordi Adriaansen die besloten heeft zijn voetbalcarriere voorlopig stil te leggen, vanwege school activiteiten. Kika Menu heeft besloten om Groede volgend seizoen in te ruilen voor Breskens, waar Bjorn van Steenberghe volgend jaar in het rood wit van de v.v. Cadzand zal spelen.