April 30th, 2015

Zaterdag 9 mei 2015 zal de jaarlijkse voetbalquiz in de kantine weer gehouden worden! De meest uiteenlopende voetbalvragen zullen op deze avond gesteld worden, zodat uiteindelijk het koppel met de meest diverse voetbalkennis met de hoofdprijs naar huis zal gaan.

De vragen zullen extra pittig zijn dit keer, want de Quiz Commissie heeft hulp ingeschakeld vanuit Brazilie. Onze enige echte Ruben Deij zal namelijk zijn input leveren vanuit Brazilie voor het bedenken van de vragen.

Er is gekozen om het dit jaar op een zaterdagavond te houden, zodat we wat meer tijd hebben en er wellicht meer deelnemers op af kunnen komen. De deuren van kantine “Even Samen” zullen om 19.30 uur open gaan, waarna de quiz om 20.00 uur zal beginnen.

Koppels kunnen zich nu al opgeven bij Arno van den Hemel (arnovdhemel@hotmail.com), maar dit kan ook nog op de avond zelf tot 5 minuten voor aanvang.

Kortom begin maar alvast de voetbal boeken in te duiken, want we gaan er weer een leuke en diverse quiz van maken!