April 24th, 2015

Aanstaande zaterdag zal niet alleen het jaarlijkse touwtrekken plaats vinden, maar zullen de veteranen ook weer de jaarlijkse voetbalstrijd aangaan tegen de selectie van de gemeente om 14.30 op sportpark “aan de Traverse”. De Groese veteranen zullen dit jaar onder leiding staan van Bram Verkruijsse, welke vandaag zijn selectie al prijs gaf. Volgens Bram zal er in de eerste helft gekozen worden voor een vlugge aanvallende tactiek via de flankspelers, om zo in de tweede helft de verkregen voorsprong te verdedigen en te consolideren. In de jaarlijkse titanens trijd zal de Groese veteranen aantreden met de volgende selectie:

1 Gerrit Fieret
2 Piet Risseeuw
3 Joop Kools
4 Jaap Heule
5 Peter Verkruijsse
6 William Florijn
7 Andre de Nooijer
8 Angelo Sinack
9 Patrick de Ruijter
10 Rudy Bolijn
11 Minze Zwerver
12 Ernest Oosterling
13 Bart de Blaeij
14 Eddy van de Bunder
15 Cees van Baal
16 Bram Verkruijsse