February 2nd, 2015

Vanwege de vele regenval en de mindere staat van het veld besloten de trainers van Groede B1 om maadagavond aan de conditie te werken. De spelers werden verzocht hun hardloop schoenen mee te nemen om zo een rondje van iets meer dan 6 kilometer af te leggen. Tien spelers en trainer Bart voorop trotseerden het slechte weer en liepen in stevig tempo het “rondje waterzuivering”. Terug aangekomen stond trainer Imre te wachten met warme Chocolademelk (gebrouwen aan de scherpbierseweg), waardoor de gevoels-tempratuur weer op normaal niveau kwam.

Hieronder op de foto staan de uitgeputte spelers met een warme beker chocomel. Op de foto staan van links naar rechts; Trainer Imre, Niels, Dani, Bickel, Mike, Joran, Ciske, Job en Jesse. Verscholen op deze foto zijn Rens, Nordin en Trainer Bart.

Schermafbeelding 2015-02-02 om 21.08.07