December 5th, 2014

De Sjaal ging 17 november mee in de koffer van Groede 2 supporters Eddie & Monique op pad naar bella Africa. Een unicum voor de Sjaal want op dat continent is hij nog nooit geweest. De Sjaal reisde mee naar het zuidelijke deel van Afrika; Zuid-Afrika. Daar aangekomen konden de winterste truien al snel worden ingewissled voor de korte broeken en zomerse t-shirten. Al snel werd er koers gezet naar het bekendste puntje van Zuid-Afrika, kaap die goeie hoop.

Waar is de Sjaal - Kaap die Goeie Hoop

 

In dit natuur reservaat konden de drie hun ogen uitkijken en genieten van de prachtige afrikaanse natuur. De Sjaal wilde natuurlijk ook al snel iets van voetbal zien en zo werd het Groenpuntstadion opgezocht, ofwel Kaapstad-stadion. Nederland speelde hieronder meer de gewonnen halve finale tegen Uruguay tijdens het WK 2010 in Zuid-Afrika. Naast de vele bezichtigingen wordt er af en toe ook een biertje gedronken en goed genoten van het prachtige weer, kortom de Sjaal komt weer niets te kort!

Waar is de Sjaal - Cape Town

 

Weten waar de Sjaal overal al geweest is? Klik dan hier