August 28th, 2014

De Sjaal is nog maar net bekomen van zijn reis naar Nieuw-Zeeland of hij mocht alweer in de koffer mee naar IJsland. Samen met Groede 1 speler Arno van den Hemel en supportster Marieke de Clerck, reisde de Sjaal in 10 dagen rond het eiland. Tien dagen vol met prachtige natuur en vele watervallen.

Hieronder is de Sjaal te zien voor de Jökullsárlón, een groot meer met gigantische ijsschotsen afkomstig van de achterliggende gletsjer. Daaronder is de Sjaal te zien met een van de vele watervallen in IJsland; de Godafoss. En als men goed kijkt ziet men zelfs een regenboog boven de waterval.
In een van de laatste dagen werd het vol met ruwe natuur gebied Þórsmörk bezocht. Waar op de foto in de verte ook nog een deel van de gletsjer van de in 2010 uitgebarsten vulkaan Eyjafjallajokull te zien is. Kortom de Sjaal heeft weer veel gezien en is zeer benieuwd waar zijn volgende reis naar toe zal gaan! Benieuwd waar de Sjaal allemaal al naar toe is geweest, klik dan hier.

IJsland 1IJsland 2IJsland 3