September 20th, 2018

Het is het eerste elftal van v.v. Groede niet gelukt om zich te plaatsen voor de volgende ronde van het bekertoernooi. Groede 1 begon zeer goed tegen Aardenburg met een 6 -2 overwinning op eigen veld. Daarna volgde echter de op papier zwaarste tegenstander van de poule; GPC Vlissingen. Op het kunstgras van Vlissingen kwam Groede nog wel op voorsprong, maar moest uiteindelijk lijdzaam toezien hoe GPC met een 5 – 1 overwinning de drie punten pakte. Als laatste stro-halm moest Groede met minimaal 4 doelpunten winnen van v.v. Patrijzen en hopen op een stunt van Aardenburg tegen GPC. Groede deed in ieder geval zijn taak tegen de v.v. Patrijzen door met 6 – 1 te winnen, maar zag uiteindelijk GPC op dinsdag de winst pakken tegen Aardenburg. Hierdoor is Groede uitgeschakeld voor de beker en kan zich nu volledig focussen op de competitie.

Groede 2 daarentegen plaatste zich wel voor de volgende ronde van de beker. Allereerst werd Ria Westdorpe 2 met een 5 – 2 stand aan de kant gezet om vervolgens ook met 1 – 3 van RCS te winnen. Ook de laatste poule wedstrijd werd met winst afgesloten, want Vlissingen 3 werd met 7 – 2 omver geblazen. Door deze drie overwinningen op rij plaatst Groede 2 zich voor de volgende ronde, daarin treft het Nieuw Borgvliet 2.