September 5th, 2018

Dinsdag 4 september stond er voor Groede 1 een oefenwedstrijd tegen Axel 1 op het programma. Op het derde veld in Axel hielden beiden ploegen elkaar in evenwicht. Axel startte zoals verwacht sterker, waardoor Groede in de verdrukking kwam. Na 20 minuten spelen werd een foutje achterin genadeloos afgestraft door de Axelse ploeg. Na een half uur spelen werd een bal door het midden onderschept en ook deze werd afgestraft door de oranje-witte ploeg. Nog voor rust kon Wesley Steijaert nog wat terug doen namens Groede na een prachtige steekpass van Nick van Belois.

Na de rust kwam Groede iets meer aan voetballen toe maar mocht het opgelucht adem halen toen Jan Willem de Rooij een bal van de lijn plukte. Het was Ricky Maenhout die Groede op gelijke hoogte bracht en zodoende de Groe een knap resultaat bezorgde tegen de zaterdag 2e klasser.

Aanstaande zaterdag mag Groede weer aan de bak, dan voor de beker uit tegen GPC Vlissingen.