December 20th, 2017

We hebben alweer even niks gehoord van de Sjaal. Maar hij heeft de afgelopen maanden wederom vele kilometers afgelegd.

Zo was de Sjaal meegeklommen met Arno van den Hemel & Marieke de Clerck naar het topje van de hoogste berg in Europa: de Elbrus in Rusland. Vervolgens ging de Sjaal met Toon van Parijs richting het prachtige Bali, om daar even tot rust te komen op de parel witte stranden.

Daarna ging de Sjaal in de tas van niemand minder dan good-old Michel Tamarizians! Hij bracht de Sjaal naar het balkon van Europa. Een prachtig uitzichtpunt in het Spaanse Nerja. Michel gaf de sjaal door aan Pim Jacobse die hem mee nam naar Times Square in the United States!

Eenmaal bekomen van deze prachtige reis, namen Jelko, Gerjan, Martin & Pim de Sjaal mee naar het Willem II stadion. Daar zag de Sjaal hoe de tri-colore over RKC heen walste en de volgende ronde van de beker behaalde.

Weten op welke 93 andere plekken in de wereld de Sjaal nog meer is geweest? Kijk op: https://www.google.com/maps/d/viewer…

Of kijk voor alle foto’s op: https://myalbum.com/album/lc3840eyrYAp

Mochten we een foto missen, dan horen we dat graag! Hieronder de foto’s!

2017-12-06-PHOTO-00000082

DSC_0157

2017-11-15-PHOTO-00000008

Toon van Parijs Waar is de Sjaal

Sjaal