December 21st, 2016

andre-de-nooijer

Het bestuur kan verheugd het goede nieuws melden dat André de Nooijer ook volgend seizoen trainer zal zijn van het eerste elftal van Groede. André kwam in 2014 over van Breskens A1 om aan een nieuwe uitdaging te beginnen in Groede. In het seizoen 2014/2015 eindigde hij met Groede 1 op de zesde plek. Een jaar later behaalde hij zijn trainersdiploma en greep net naast het kampioenschap met de Groe, toch werd er via de nacompetitie promotie afgedwongen naar de vierde klasse. Momenteel staat Groede op een comfortable zesde plek in die vierde klasse en hoopt het volgend seizoen ook in die klasse te blijven.

Kortom de v.v. Groede krijgt met dit heugelijke nieuws een vervroegd kerstcadeau en vanaf deze kant wenst het bestuur André dan ook veel succes toe in het huidige en volgende seizoen!