November 17th, 2016

In de afgelopen weken heeft de Sjaal redelijk wat pad afgelegd. Allereerst ging de Sjaal in de koffer van Pim Jacobse, de speler van het derde vertrok voor een weekendje naar het katholieke hoogtepunt van Europa. In het vaticaan heeft Pim de Sjaal officieel laten in zegenen en hield de sjaal dan ook vol trots omhoog voor het vaticaan.

website-vaticaanstad

Een week later mocht de Sjaal mee op reis met de aanvoerder van Groede 3 Alex van Houten. Deze nam de Sjaal mee naar Abu Dabi in het verre oosten. In deze grote stad bezocht Alex samen met de Sjaal het café van voetballegende Maradonna. “Pluisje” heeft daar zijn eigen café geopend en daar konden Alex en de Sjaal natuurlijk niet aan voorbij gaan.

website-abu-dabi

 

Als laatste mocht de Sjaal ook nog mee met jeugd-speler Jens van den Broeke, hij nam de Sjaal mee naar het verre zuiden en reisde af naar Zuid-Afrika. Daar aangekomen wist Jens de enige echte tafelberg te beklimmen en nam vanaf daar een adembenemende foto van het uitzicht samen met de Sjaal.

website-jens-van-den-broeke-zuid-afrika