August 11th, 2016

 

 

Woensdag 10 augustus stond er een primeur op de planning bij v.v. Groede, namelijk de eerste training voor Groede 2 en Groede 3. Met maar liefst 22 aanwezig trainingsbeesten, werd het officieuse startschot gegeven voor de gezamenlijke woensdag-trainingen.

Het tweede en derde elftal zullen wekelijks samen trainen, waarbij de trainingen geleid zullen worden door 4 afwisselende spelers. Jan Elfrink mocht het spits afbijten als trainer en had een leuke en toch intensieve training uitgestippeld.

Op deze training waren er veel nieuwe gezichten te begroeten. Natuurlijk werd deze eerste training afgesloten met een eindpartij, waarbij beide partijen vol voor de winst streden. Uiteindelijk werd de partij gewonnen door  “de geeltjes”. Na de training werd er natuurlijk nog even gediscusseerd of dit wel terecht was of niet, onder het genot van een flesje bier.

 

Eerste training Groede 2 3