August 2nd, 2016

Het volledige programma is bekend voor Groede 1, Groede 2 en Groede 3. Hieronder kunt u het programma vinden.

Datum Wedstrijd
4-sep Hontenisse 1 – Groede 1
11-sep Groede 1 – Luctor’88 1
18-sep Biervliet 1 – Groede 1
18-sep Aardenburg 2 – Groede 2 11.00 u
18-sep Ria W. 3 – Groede 3 10.30 u
25-sep Groede 1 – Clinge 1 14.30 u
25-sep Groede 2 – Ria W. 3 12.00 u
25-sep Groede 3 – Biervliet 3 10.00 u
2-okt Groede 1 – Steen 1
2-okt Groede 2 – Corn Boys 2
2-okt Groede 3 – Vogelwaarde 3
9-okt Patrijzen 1 – Groede  1
9-okt Vogelwaarde 3 – Groede 2 12.30 u
9-okt Graauw 4 – Groede 3 10.00 u
16-okt Groede 1 – Sluiskil 1
16-okt Groede 2 – Breskens 3
16-okt Groede 3 – Hoofdplaat 2
23-okt Inhaal/beker Groede 1
23-okt IJzendijke 3 – Groede 2 10.30 u
23-okt Koewacht 3 – Groede 3 10.30 u
30-okt Ria W. 1 – Groede 1
30-okt Koewacht 3  -Groede 2 10.30 u
30-okt Corn Boys 2 – Groede 3 12.30 u
6-nov Oostburg 1 – Groede 1
6-nov Groede 2 – Groede 3 12.00 u
13-nov Groede 1 – Breskens 1
13-nov Groede 2 – Graauw  4
13-nov Groede 3 – Breskens 3
20-nov Inhaal/beker
27-nov IJzendijke 1 – Groede 1
27-nov Hoofdplaat 2 – Groede 2 12.15 u
27-nov IJzendijke 3 – Groede 3 10.30 u
4-dec Groede 1 – Corn Boys 1
4-dec Groede 2 – IJzendijke 3
4-dec Groede 3 – Koewacht 3
11-dec Schoondijke 1 – Groede 1
11-dec Biervliet 3 – Groede 2 10.30 u
11-dec Aardenburg 2 – Groede 3 11.00 u
18-dec Inhaal/beker
22-jan Inhaal/beker
29-jan Groede 1 – Hontenisse 1
5-feb Luctor’88 1 – Groede 1
5-feb Groede 2 – Biervliet 3
5-feb Groede 3 – Aardenburg 2
12-feb Groede 1 – Biervliet 1
12-feb Groede 2 – Aardenburg 2
12-feb Groede 3 – Ria W. 3
19-feb Clinge 1 – Groede 1
19-feb Ria W. 3 – Groede 2 10.30 u
19-feb Biervliet 3 – Groede 3 10.30 u
26-feb Carnaval
  5 mrt Inhaal/beker
12 mrt Groede 1 – Oostburg 1
12 mrt Groede 3 – Groede 2
19 mrt Groede 1 – Patrijzen 1
19 mrt Groede 2 – Vogelwaarde 3
19 mrt Groede 3 – Graauw 3
26 mrt Steen 1 – Groede 1
26 mrt Corn Boys 2 – Groede 2 12.30u
26 mrt Vogelwaarde 3 – Groede 3 12.30 u
2-apr Groede 1 – Ria W. 1
2-apr Groede 2 – Koewacht 3
2-apr Groede 3 – Corn Boys 2
9-apr Sluiskil 1 – Groede 1
9-apr Breskens 3 – Groede 2 12.30 u
9-apr Hoofdplaat 2 – Groede 3 12.15 u
15-apr Inhaal/beker
17-apr Inhaal/beker
23-apr Breskens 1 – Groede 1
30-apr Groede 1 – IJzendijke 1
30-apr Groede 2 – Hoofdplaat 2
30-apr Groede 3 – IJzendijke 3
7-mei Corn Boys 1 – Groede 1
7-mei Graauw 4 – Groede 2 10.00 u
7-mei Breskens 3 – Groede 3 12.30 u
14-mei Groede 1 – Schoondijke 1
21-mei NC
25-mei NC
28-mei NC
1-jun NC