June 3rd, 2016

Op zaterdag 4 juni zal de v.v. Groede het 90 jarig bestaan vieren. De grote dag waar al maanden lange voorbereiding aan vooraf is gegaan. De dag zal beginnen met activiteiten voor de jeugd. Zij zullen ‘s ochtends vroeg komen ontbijten om vervolgens in groepen het spelparcours af te leggen. Daarna kunnen zij om 12.00 uur weer aanschuiven voor een goede hap eten, in de tussentijd zullen een 30-tal oudgediende zich opmaken voor de wedstrij die om 12.45 uur gespeeld zal worden.

Na deze wedstrijd begint het officiele gedeelte en zullen de nieuwe kleedkamers geopend worden waarop aansluiten de receptie van start zal gaan. Zeer bijzonder bij dit moment is dat een heuse special guest de kleedkamers komt open. Daarna heeft men de tijd om ook rond te snuffelen in het heuse v.v. Groede museum, dat overigens een hele dag geopend is. Rond de klok van 17.00 uur zal er geslingerd worden aan het befaamde rad van avontuur, waarbij aansluitend de mini playback show zal beginnen. Daarna zal de spreekwoordelijke derde helft plaats vinden en zal het dak van de tent er af moeten gaan met veel muziek en wellicht een flesje bier.

We hopen ook u te mogen begroeten op zaterdag 4 juni!