November 10th, 2015

az - ajax

Voor Groede 1 is er afgelopen zondag om 17.00 uur een unieke tegenstander uit de koker gerold voor de derde ronde van het districtsbeker toernooi Zuid 1. Niemand minder dan de ploeg van ASWH zal op zaterdag 21 november 2015 afreizen naar ons pitoresk Groede, voor het bekerduel. De hoofdklasser was al tot twee maal toe eindwinnaar van dit toernooi in 2006 en in 2014. Sinds 2000 speelt de ploeg uit Hendrik Ido Ambacht onafgebroken in de hoofdklasse van het zaterdag amateurvoetbal, waar Groede (op uitzondering van 1 seizoen) onafgebroken in de vijfde klasse actief is.

In de komende twee weken zullen er veel meer nieuwsberichten volgen over deze prachtige wedstrijd voor Groede. Een ding is zeker, we zullen er een groot feest van maken. Want laten we eerlijk zijn… we krijgen niet elke dag een Hoofdklasser over de vloer!